Domov / Novinky / Účasť na 24.výročnej konferencii ČAVLMZ v Brne

Účasť na 24.výročnej konferencii ČAVLMZ v Brne

banner4e

Okrem pravidelných návštev veterinárov alebo stretnutí priamo s Vami chovateľmi, sa snažíme zúčastňovať na vzdelávacích akciách a výstavách aby sme sa priblížili čo najviac k problémom Vašich domácich miláčikov.

Tentokrát sme zavítali na výstavisko k českým kolegom do Brna, kde sa konala výročná konferencia Českej asociácie lekárov malých zvierat. Stretli sme tam českých ale aj našich domácich lekárov z rôznych kútov Slovenska. Všetci prišli aby sa zúčastnili prednášok  prestížnych zahraničných veterinárov a vzdelali sa v rôznych oblastiach, či už hematológii, chirurgii, homeopatii a iných smeroch.

Tak ako humánna medicína tak aj veterina sa čoraz viacej vyvíja a modernizuje. Lekári sa snažia nájsť čo najúčinnejší a najrýchlejší spôsob ako pomôcť Vašim domácim miláčikom. Hľadajú rôzne liečivá, pomôcky, prístroje a postupy, ktoré sú čo najviac šetrné, bezbolestné a nespôsobujú traumy Vašim maznáčikom.

Vetericyn sa vyvinul na základe všetkých týchto požiadavok, vyšiel priamo z praxe aby vyhovel všetkým kritériám, ktoré si vyžadujú chovatelia a lekári. Stáva sa čoraz populárnejším a obľúbenejším v ambulanciách, na klinikách, u chovateľov koní, exotov, malých aj veľkých zvierat. Preto sa snažíme zdokonaľovať a vzdelávať aby sme boli chlpáčom čo najviac nápomocní. Zúčastňujeme sa kongresov, komunikujeme s lekármi, ktorí sa snažia hľadať alternatívne spôsoby liečby, ktoré čo najmenej zaťažujú organizmus zvierat a nezanechávajú následky. Hľadajú prípravky s jednoduchou aplikáciou, nespôsobujúce alergické reakcie, podráždenia či nepríjemné pocity, s rýchlym účinkom a univerzálnym využitím.

Keďže Vetericyn spĺňa nevyslovené želania Vašich domácich miláčikov, stáva sa u lekárov čoraz obľúbenejším. Preto sa plánujeme aj naďalej podieľať na vzdelávacích akciách, zdokonalovať sa a vyjsť v ústrety všetkým požiadavkám štvornohých užívateľov. 🙂

20161112_080940

20161112_081005

20161112_080948

Informácie o Annamaria Smazakova

Check Also

Vetericyn FoamCare Shampoo

Vetericyn dnes už nesmie chýbať vo výbave žiadneho správneho chovateľa. Preto sme sa rozhodli rozšíriť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.